Besøk: Robsrudskogen 15, 1470 Lørenskog
Post: Postboks 6411 Etterstad / NO-0605 Oslo
Telefon: +47 09 110
Telefax: +47 23 17 86 00
 

Ordrekontor
Mobil: 930 23 256
Ordre@Firesafe.no / kontosøknad

Logistikksjef: Jan-Bjarne Aas
Mobil: 926 31 654
Jan.bjarne.aas@firesafe.no

Rådgivning: Christian Engh
mobil: 940 17 868
christian.engh@firesafe.no

Brannalarm og nødlys: Ketil Ellefsen
mobil:
ketil.ellefsen@firesafe.no

Utførelse: Bård Kolstad
mobil: 908 51 296
bard.kolstad@firesafe.no

Avdelingsleder Kontroll: Per Eliassen
mobil: 940 29 758
per.eliassen@firesafe.no

Sprinklerkontroll: Rune Kibsgaard
mobil: 992 66 655
Rune.Kibsgaard@firesafe.no

Produkter: Pål Paulsen
mobil: 957 27 746
pal.paulsen@firesafe.no

Inergen Slokkegass: Per Fredrik Pettersen
mobil: 909 12 213/930 86 900
pfp@firesafe.no