Besøk: Robsrudskogen 15, 1470 Lørenskog
Post: Postboks 6411 Etterstad, NO-0605 Oslo
Telefon: +47 09 110
Telefax: +47 23 17 86 00
 

Entreprenør Oslo

Avdelingsleder: Bård Kolstad
mobil: 908 51 296
bard.kolstad@firesafe.no

Hasteoppdrag eksisterende bygg /Prosjektleder: Mikael Granath
mobil:982 11 902
mikael.granath@firesafe.no

Selger/kalkulatør: Ole Siggerud
mobil: 905 15 036
ole.siggerud@firesafe.no

Prosjektleder dører: Kjell Norum
mobil: 909 69 479
kjell.norum@firesafe.no

Fellesmail Entreprenør
mobil@firesafe.no / bestillingsskjema for Oslo (pdf)

Rådgivning Oslo

Avdelingsleder Rådgivning: Christian Engh
mobil: 940 17 868
christian.engh@firesafe.no

Kontroll og service Oslo

Avdelingsleder Kontroll: Per Eliassen
mobil: 940 29 758
per.eliassen@firesafe.no

Etterlysende ledesystemer
Håvard Ellefsen

Sprinklerkontroll

Avdelingsleder: Rune Kibsgaard
mobil: 992 66 655
Rune.Kibsgaard@firesafe.no

Brannalarmanlegg og nødlys

daglig leder: Ketil Ellefsen
mobil:
ketil.ellefsen@firesafe.no