Besøk: Osloveien 129, 7017 Trondheim
Post / Felles fakturaadresse: Postboks 6411 Etterstad, NO-0605 Oslo / faktura@firesafe.no 
Telefon: +47 73 82 04 00
Telefax: +47 73 82 04 01
 

Avdelingsleder Entreprenør, Ben Jimmy Langmo
mobil: 901 49 227
ben.jimmy.langmo@firesafe.no

Salgssjef Midt-Norge, Roger Andresen
mobil: 906 66 100
roger.andresen@firesafe.no

Avdelingsleder Rådgivning, Trond Ulgenes
mobil: 466 82 649
trond.ulgenes@firesafe.no

Avdelingsleder Kontroll og service, Torben Lie
mobil: 400 20 276
torben.lie@firesafe.no

Kundeansvarlig Entreprenør Trøndelag, Frank Sneen
mobil: 918 37 89191837891
frank.sneen@firesafe.no

Brannalarmanlegg og nødlys

daglig leder: Ketil Ellefsen
mobil:
ketil.ellefsen@firesafe.no